Medarbejdere
Amalie Dahlerup Hermansen
Direktionssekretær
- Landsstyrelse
- Ledelsesbetjening
Amy Priestley
Student
- Ferielejr
Anders Harding Madsen
Student
- IT-support
Ane Rohde
Seniorprogramkonsulent
Anja Nielsen
Programkonsulent
- Ferielejr
- Krisecentre/Spilopperne
Anne-Kirstine Laigaard
Programkonsulent
- Asyl
- Ung-til-ung konflikthåndtering
Anne Sofie Fisker Rasmussen
Programkonsulent
- Life-skills
- Ung-til-ung konflikthåndtering
Artem Mortensen
Controller
Aske Helweg Krarup
Seniorprogramkonsulent
- International koordinator
- Studerende fanger
Benedicte Lønstrup Arndt-Larsson
Student
- Kommunikation
Camilla Mogensen
Programkonsulent
Camille Kirkegaard
Kommunikationskonsulent
- Kommunikation
Carla Ulrichsen
Erhvervsfundraiser
Caroline Dehn Søndergaard
Student
- Asyl
Christina Schiang-Franck
Konsulent for video og kommunikation
- Kommunikation
Clara Rubin
Seniorprogramkonsulent
- Life-skills
Esben Buchhave
Student
- Kommunikation
Eskil Meinhardt Hansen
Seniorkonsulent for presse og kommunikation
- Kommunikation
Esther Norling
Student
- Frivilligkoordinering
Eva Friis Donslund
Student
- Mentoring
Geske Fischer-Hansen
Direktør
Ida Ritter Nørskov
Student
- Frivilligkoordinering
Ida Seest Dam
Seniorprogramkonsulent
- Børne- og ungehjem
- Life-skills
Isra Moussa Rihani
Programpraktikant
- Asyl
Jakob Harboe
Programkonsulent
- Mentoring
Johannes Holm Erfurth
Programpraktikant
- Internationalt arbejde
- Youth Leadership Academy
Josefine Ytzen Stausholm
Student
- Kommunikation
Josephine Pedersen
Student
- Ferielejr
Julie B. Madsen
Programkonsulent
- Internationalt arbejde
Julie Camille Bang
Programkonsulent
- Børne- og ungehjem
Katrine Trane
Direktionssekretær
Klaus Ljørring Pedersen
Programchef
Kristine Frederiksen
Programkonsulent
- Mentoring
Kristine Grosen Ellermann
Student
- Sikrede institutioner
Kristoffer Ravlo
Programkonsulent
- Hospitalscaféer
- Lektiecaféer
Lars Valstrøm
Bogholderassistent
- Økonomi
Line Gullach
Programkonsulent
- Børnesikkerhed
- LAF koordinering og udvikling
Line Holten Sichmann
Kommunikations- og fundraisingchef
- Strategi og ledelse
- Mediesamarbejder
Lisbeth Nybro Christensen
Business Controller
Liselotte Ottosen
Bogholder
- Økonomi
Louise Dyrholm
Programkonsulent
Louise Graabæk
Seniorprogramkonsulent
- Sikrede institutioner & kriminalitetstruede unge
- Studerende fanger
Magnus Ragle
Student
Maiken Steffenauer
Fundraiser
Maria Friis
Grafisk student
Maria Nitzsch Hastrup
Seniorprogramkonsulent
- Leadership Academy
- Internationalt arbejde
Marianne Bruhn
Programkonsulent
- Hospitalscaféer
Mathilde Elster Larsen
Student
Melissa Jespersen Carlos
Administrativ koordinator
Rasmus Luca Lyager Brønholt
Politisk konsulent
- Kommunikation
Rukiye Bilgin
Programkonsulent
- Asyl
- Beredskabet - uddannelse af frivillige i URK
Sally Bang
Student
- Frivilligkoordinering
Sara Boye Lester
Programkonsulent
- Beredskabet - uddannelse af frivillige i URK
- Internationalt arbejde
Sidsel Nybo Andersen
Seniorkonsulent for kommercielle partnerskaber
- Virksomheds- & kommercielle partnerskaber
Signe Quist-Stouge
Digital kommunikationskonsulent
- Kommunikation
Simon Steffensen
IT support
Solvej Skadborg
Student
- Hospitalscaféer